home cafeKavárna s dětským koutkem

Vyzkoušli jsme pro Vás útulnou, vkusně zařízenou kavárnu v centru Plzně s dětským koutkem a velkým nekuřáckým prostorem. Home Cafe najdete ve Zbrojnické ulici, na proti prodejně Baťa. Kromě nejrůznějších druhů kávy a čaje nabízejí čerstvé džusy, výborné dortíky a snacky na malý hlad. Nabízejí i pravidelný kulturní program. Více na stránkách Home Cafe.

Zobrazeno 1736 x
více

Tip na akci

AUTO KLUB Plzeň uspořádá ve spolupráci s aktivem BESIP při Magistrátu města Plzně a Hypermarketem GLOBUS Chotíkov

v sobotu dne 12 . 12. 2009 26. ročník dopravní soutěže pro děti a jejich rodiče s názvem „Jízda za vánočním stromkem“. čti více

Zobrazeno 2017 x
více

COPY_SHOP_2_COPY_SHOP_3Kalendáře z vlastních fotek

Uvažujete o tom nechat si vyrobit kalendář z vlastních fotek? Máme pro Vás vyzkoušený tip na barevné nástěnné kalendáře ve formátu A3 nebo A4. Může to být ... čti více

Zobrazeno 4682 x
více

S rodinou na exkurzi do sklárny

Máme pro Vás tip na rodinný výlet. Navštivte sklářskou huť ve Švihově u Klatov. Seznámí Vás s historií, technologií, složením skla. Máte možnost si vyzkoušet foukání skla a svůj výrobek si odnést domů. ZDE

Zobrazeno 1226 x
více

TechmániaTip na výlet III.

TECHMANIA

Ráda bych Vám doporučila tip na výlet – návštěvu TECHMANIE. Bylo to naše zakončení jarních prázdnin, a protože každou chvíli pršelo, hledali jsme náhradní program na odpoledne. Podrobnosti jsme našli na internetu a už jsme jeli k V. Bráně Škoda Holding a.s.
Zobrazeno 2016 x
více

CSRedakční systém pro tvorbu Vašich stránek

Zaujali Vás naše stránky a rádi byste měli podobné vlastní? Nabízíme Vám uživatelsky jednoduchý systém pro editaci webových stránek, který zvládnete spravovat sami bez zvláštních technických znalostí. Čtěte více... 

Zobrazeno 2185 x
více

IMGP6404Tip na výlet I.

Nedělní výlet vedl tentokrát krásnou podzimní krajinou v okolí městečka Šťáhlavy na zámek Kozel a zpět Knížecí cestou do Šťáhlav. Podnětem k tomuto výletu byla jízda vlakem. Těsně před příjezdem do Šťáhlav jsem si všimla osamělé, uprostřed pole stojící kapličky a rozhodla jsem se, že se za ní vydáme podívat...

Zobrazeno 2350 x
více

Divadlo AlfaDivadlo Alfa

Stránky Divadla Alfa s aktuálním programem nejen pro naše děti. ZDE

Zobrazeno 2178 x
více

Divadlo V bouděDivadlo V Boudě

Další divadelní scéna, která pořádá představení pro děti, je loutkové divadlo V Boudě v Plzni na Skvrňanech. Více o aktuálním programu a třeba i historii tohoto divadla naleznete na jeho stránkách ZDE

Zobrazeno 2263 x
více

Divadélko JonášDivadélko JoNáš

Doporučujeme navštívit některé z nabízených dětských představení v divadélku JoNáš v Měšťanské besedě. Stránky s aktuálním programem naleznete ZDE.

Zobrazeno 2264 x
více

mlazovyPohádková chalupa v Mlázovech
Máme pro Vás tip na rodinný výlet. V Mlázovech nedaleko Klatov se nachází Pohádková chalupa plná šumavských strašidel, víl, pohádkových postav. Více informací o aktuálních pořádaných akcích naleznete ZDE.
Zobrazeno 1823 x
více

michalMichal v ZOO
V neděli 28. září od 16 hod se koná premiéra dětského divadelního představení Michala Nesvadby Michal je kvítko! v Amfiteátru na Lochotíně. A kdo zná Michala, bude tam určitě legrace. Více info ZDE.
Zobrazeno 1901 x
více

showimageCA163539Portrétní fotografie nejen Vašich dětí.

Chcete se nebo své děti nechat vyfotit? Máme pro Vás následující tip. Fotoateliér Lenka Voldřichová ... čti více

Zobrazeno 2736 x
více

Muzeum strašidel Plzeň
Ve sklepení pod hotelem Central na náměstí Republiky, kde kdysi stával starobylý měšťanský dům, bylo 1. dubna otevřeno Muzeum strašidel. Jestli máte rádi pohádky, tajemné bytosti a nebojíte se strašidel, vyražte do muzea. Podívejte se co vás čeká.


Zobrazeno 2399 x
více

C:\Fotky\Barvínek fotky\Barvínek symboly\hradišŤská cukrárna.jpgCukrárna s dětským koutkem

Máme pro vás další vyzkoušený tip, kam je možné vyrazit společně s našimi dětmi. V Hradišťské cukrárně mají nejenom úžasné dortíčky, zákusky a poháry, ale je tu i dětský koutek, kde si mohou děti pohrát, zatímco vy si vychutnáte třeba šálek kávy. Tak vyzkoušejte sami.
Mají otevřeno út-ne 10,30 - 18,00 (v létě 19,00). Najdete ji v Plzni na Slovanech, v ulici Za Vodárnou 9. Pro mapu klikněte zde.

Zobrazeno 2115 x
více

Nekuřácká kavárna s dětským koutkem v centru Plzně - Café Beruška
Vyzkoušeli jsme pro Vás nekuřáckou kavárnu v centru Plzně, ve Dřevěné ul. 2.  Café Beruška (www.cafeberuska.cz) s malým, ale útulným dětským koutkem a výtečnými dortíky a zákusky.
Zobrazeno 1574 x
více

Kavárna KačabaKavárna s dětským koutkem v Plzni
Příjemná vyzkoušená kavárna s dětským koutkem v Plzni - Kavárna Kačaba web Prokopova 17 - vedle McDonalds, naproti komornímu divadlu. Je zde malý koutek, kde si dětičky mohou chvíli pohrát. Máte-li zrovna štěstí na volné místo, dá se zde příjemně posedět u kávy i s dětmi. K dipozici i dětská vyvýšená jídelní židle.
Zobrazeno 3399 x
více

Baby friendly restaurant v Plzni
Přišla nám nabídka na Zábavnou neděli pro rodiny s dětmi v Pivovarském dvoře web -  v nekuřácké restauraci v 1. patře hotelu Purkmistr, Selská náves, v Plzeni Černicích, avizují baby friendly restaurant s dětským koutkem přímo v restauraci, speciálním dětským menu, pravidelným programem od 15,00 do 16,00 hod. Pokusím se otestovat a dám vědět. Jestli někdo již restauraci navštívil, rádi uvítáme jeho komentář na info@mc-barvinek.cz.
Zobrazeno 2781 x
více

Dětská narozeninová oslava s programem

Nevíte kde uspořádat narozeninovou oslavu vašeho dítěte? Co zkusit naše mateřské centrum. BARVÍNEK nabízí zmožnost zorganizování narozeninové oslavy. Nabízíme vám kompletní narozeninový program pro děti (zábava, soutěže, hudba, tancování, narozeninová výzdoba, aj.) Po domluvě je možné zajistit i občerstvení (narozeninový dort, chlebíčky, zákusy, nápoje), pokud si chcete zorganizovat oslavu sami ve vlastní režii, pak vám nabízíme pouze prostory našeho centra. Více informací na tel.: 606 909 633

 

Zobrazeno 5309 x
více

Víte o nějakém zajímavém místě, restauraci, kavárně, kde se dá trávit volný čas společně s našimi dětmi? Neváhejte a napište nám na info@mc-barvínek.cz svoje tipy, rádi se o ně podělíme s ostatními. Tato stránka by měla sloužit nám všem jako inspirace, jak příjemně strávit volný čas společně, celá rodina dohromady.


recepty
Baner barvínek
tvoreni

Mateřské centrum Barvínek

Ruská 16, 300 00 Plzeň e-mail: mcbarvinek@centrum.cz